Residence receptionist Praha 1 – práce na DPP

Bohemia Apartments je společnost poskytující ubytovací služby zahraničním turistům v soukromých, kompletně vybavených apartmánech v centru Prahy. Hledáme mladého a vysoce motivovaného kandidáta/kandidátku na pozici Residence receptionist s EPS dohledem.

residence reception

Požadujeme

– dokončené vzdělání (VŠ,SŠ)

– časovou flexibilitu a možnost pracovat o víkendech (nepravidelná pracovní doba 40 hodin / týden)

– AJ slovem i písmem podmínkou (90% KOMUNIKACE PROBÍHÁ V AJ), ostatní jazyky výhodou

– zkušenost s používáním rezervačních systémů a platforem

– znalost a aktivní používání mobilních aplikací

– znalost Microsoft Excel, Google sheets

– pozitivní osobnost s nadprůměrnými organizačními schopnostmi

– chuť učit se novým věcem

– komunikační dovednosti

– zákaznicky orientovaný přístup

– reprezentativní vystupování

– pečlivost a smysl pro detail

– spolehlivost a schopnost zvládat stresové situace

– zodpovědnost

Nabízíme

– zajímavou práci se zahraniční klientelou

– možnost seberealizace

– jedinečnou příležitost rozvíjet své dovednosti v práci s lidmi

– nástup ihned

Náplň práce

Náplň práce spočívá v podílení se na řízení denního chodu recepce a provozu společnosti.

Za recepci rezidence:

  1. Obsluha domovního telefonu a komunikační a  informační servis pro všechny v objektu
  2. Vedení knihy návštěv  a evidence krátkodobého parkování
  3. Obsluha vstupních vrat a vjezdového sloupu
  4. Obsluha parkovacích zakladačů ve dvorním traktu Budovy
  5. Kontrola EPS a evidence Požární knihy
  6. Vizuální kontrola CCTV (Obsluha kamerového systému)
  7. Evidence předaných klíčů a vstupních karet. Uložení generální karty a klíče v trezoru.
  8. EZS (Obsluha zabezpečovacího systému) budovy –  zodpovědnost každého nájemce
  9. Kniha evidující přebírání Pošty  (každý pracovní den)
  10. Evidence Knihy závad  a poruch výtahu

Za společnost:

  1. Zajištění denního provozu
  2. Zpracovávání rezervací
  3. Každodenní komunikace s hosty před příjezdem do apartmánů
  4. Plánování a řízení firemního provozu
  5. Dohledu na připravenost apartmánů před příjezdem hostů a po odjezdech (úklid, technický stav)
  6. Organizování úklidů, příjezdů a vítání hostů v apartmánech
  7. Čekání na hosty před příjezdem do apartmánu.
  8. Vítání hostů v apartmánech, předvedení apartmánu, poskytnutí základních informací o používání vybavení apartmánů
  9. Zapisování hostů do ubytovacích knih a další úkony spojené s ubytováním hostů.
  10. Zpracování hlášení o pobytu cizinců na cizineckou policii.
  11. Poskytování základních informací o kultuře, památkách, restauracích a obchodech v okolí.
  12. Poskytování zákaznického servisu během pobytu hostů v apartmánech (zajišťování taxi, úklid pro hosty, zodpovídání dotazů, atd.)
  13. Pomoc při zpracování pravidelných měsíčních výkazů o stavu apartmánů, přijatých a vydaných platbách, počtu úklidů a počtu odpracovaných hodin dodavatelů a zaměstnanců pro účetnictví.
  14. Přijímání a vrácení hotovosti, a evidence hotovosti
  15. Přijímání a vrácení před-autorizací a prodeje přes terminál, a následná evidence
  16. Pravidelný reporting a komunikace s managementem

V případě zájmu posílejte své CV s případnými referencemi a motivačním dopisem na jobs@bohemia-apartments.com.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending