Online Marketing & Social Media Manager – Externista

social media manager icons

Hledáme kandidátku/kandidáta, nejlépe studenta oboru marketing a mediální komunikace na pozici External Online Marketing & Social Media Manager. Jsme společnost poskytující ubytovací služby zahraničním turistům v soukromých apartmánech na několika místech v centru Prahy.

Jedná se o samostatnou a zodpovědnou činnost, práce převážně z domova. Jedinečná příležitost uplatnit své komunikační schopnosti a znalosti z oboru v praxi a v anglickém jazyce.

Náplň práce:

– marketingová komunikace na hlavních sociálních sítích (Facebook, Twitter, Linkedin, Google +, Pinterest, Instagram)

– pravidelná publikace článků v AJ ve WordPress (aktuality z Prahy, ze společnosti, z oboru cestování atd.)

– vytváření a sběr materiálů pro prezentace (videa, fotky, zajímavé odkazy z webu)

– grafické editace (fotky, videa, letáky, newslettery, infografiky, atd.)

– příprava a realizace akcí a soutěží na webu a sociálních sítích

– spolupráce na přípravě a realizace media plánu

– spolupráce na marketingových analýzách

– pravidelný reporting

Požadavky:

– znalost online marketingu a social media

– znalost AJ písmem

– znalost fungování a ovládání administrace na sociálních sítí (Facebook, Twitter, Linkedin, Google +, Pinterest, Instagram)

– základy HTML, SEO a WordPress

– zkušenosti s psaním blogu (AJ)

– základy zpracování grafických materiálů (Photoshop atd.)

– kreativita a aktivní přístup (komunikace, soutěže, zajímavé a unikátní nápady)

– přítomnost v Praze z důvodu focení a nahrávání materiálů

– zájem učit se aktivně novým věcem

– spolehlivost, samostatnost a nadšení do práce

– předchozí zkušenosti velkou výhodou

Nabízíme:

– samostatnou práci s možností seberealizace v oboru online marketingu a sociálních medií

– příležitost vyzkoušet si své schopnosti a znalosti v praxi

– práce z domova

– mzda dle dohody podle počtu odpracovaných hodin

– práce na ŽL také možná

V případě zájmu posílejte své CV na jobs@bohemia-apartments.com.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending