Guest Relations and Operations Manager

Bohemia Apartments je společnost poskytující ubytovací služby zahraničním turistům v soukromých, kompletně vybavených apartmánech v centru Prahy. Hledáme mladého a vysoce motivovaného kandidáta/kandidátku na pozici Guest Relations and Operations Manager.

manager tasks

Náplň práce:

Zodpovědnost za denní chod společnosti – vedení týmu zaměstnanců a spolupracovníků v oblasti úklidu, údržby, vítání hostů, customer care a administrativy. Každodenní telefonický a osobní kontakt s klienty, dodavateli a třetími stranami, plánování, organizace, řízení a kontrola 7/365 firemního provozu, příprava tendrování nákupu zboží a služeb,  pravidelný reporting, komunikace s managementem, střednědobé plánování a sledování plánu. Práce probíhá přímo v provozu, k dispozici kancelář v centru Prahy 24 hod denně, částečně možno práci vykonávat z domova.

Hlavní oblasti a procentuální náplně práce:

1. Provoz a údržba (33%) – řízení úklidu, údržby a nákupu zboží a služeb

2. Customer care (33%)

3. Administrativa (33%)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • energickou osobu s nadprůměrnými organizačními schopnostmi
  • pozitivní osobnost se schopností inspirovat a motivovat ostatní
  • komunikační dovednosti
  • analytické myšlení
  • zkušenost s řízením lidí a dodavatelů
  • zákaznicky orientovaný přístup
  • reprezentativní vystupování
  • časovou flexibilitu
  • zodpovědnost
  • pečlivost a smysl pro detail
  • absolutní spolehlivost a schopnost řešit náročné a stresové situace
  • schopnost a vůli se učit novým věcem
  • znalost a aktivní používání mobilních aplikací
  • perfektní znalost Microsoft Excel, Google sheets
  • znalosti software řízení projektů výhodou (Smartsheets, MS Project)
  • AJ slovem i písmem podmínkou, ostatní jazyky výhodou
  • Předchozí zkušenosti z práce na podobné pozici

Nabízíme:

  • zajímavou práci se zahraniční klientelou
  • možnost seberealizace
  • jedinečnou příležitost vyzkoušet a rozvíjet své manažerské dovednosti
  • možnost přímo se podílet na vedení společnosti
  • vedení samostatných projektů
  • možnost kariérního růstu
  • mobilní telefon
  • notebook
  • odměny za vynikající výsledky
  • částečně možnost pracovat z domova
  • flexibilní pracovní doba podle kandidátových schopností
  • nástup leden/únor 2015

V případě zájmu posílejte své CV s případnými referencemi a motivačním dopisem na jobs@bohemia-apartments.com.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending