Guest Relations & Operations Junior Manager

Bohemia Apartments je společnost poskytující ubytovací služby zahraničním turistům v soukromých, kompletně vybavených apartmánech v centru Prahy. Hledáme mladého a vysoce motivovaného kandidáta/kandidátku na pozici Guest Relations & Operations Junior Manager.

manager tasks

Požadujeme

– dokončené vzdělání (VŠ,SŠ)

– časovou flexibilitu a možnost pracovat o víkendech (nepravidelná pracovní doba 40 hodin / týden)

– AJ slovem i písmem podmínkou (90% KOMUNIKACE PROBÍHÁ V AJ), ostatní jazyky výhodou

– zkušenost s používáním rezervačních systémů a platforem

– znalost a aktivní používání mobilních aplikací

– znalost Microsoft Excel, Google sheets

– znalosti software řízení projektů výhodou (Smartsheet)

– zkušenosti s jednáním s klienty

– pozitivní osobnost s nadprůměrnými organizačními schopnostmi

– chuť učit se novým věcem

– komunikační dovednosti

– zákaznicky orientovaný přístup

– reprezentativní vystupování

– pečlivost a smysl pro detail

– spolehlivost a schopnost zvládat stresové situace

– zodpovědnost

Nabízíme

– zajímavou práci se zahraniční klientelou

– možnost seberealizace

– jedinečnou příležitost rozvíjet své dovednosti v práci s lidmi

– možnost vedení samostatných projektů

– mobilní telefon

– pravidelné výkonostní odměny

– příplatky za práci o svátcích a o víkendech

– flexibilní pracovní doba podle kandidátových schopností

– nástup ihned

Náplň práce

Náplň práce spočívá v podílení se na řízení denního chodu společnosti v centrále společnosti a zodpovědností za provoz některé z rezidencí. Jde zejména o spolupráci s týmem zaměstnanců a spolupracovníků v oblasti úklidu, údržby, vítání hostů, customer care a administrativy. Zpracování rezervací, každodenní telefonický a osobní kontakt s klienty, dodavateli a třetími stranami, podpora plánování a organizace dílčích úkolů, podpora a asistence při řízení a kontrole firemního provozu, příprava tendrování nákupu zboží a služeb, pravidelný reporting, komunikace s managementem, administrativa a zajištění denního chodu kanceláře. Práce přímo v provozu nebo v kanceláři v centru Prahy.

V případě zájmu posílejte své CV s případnými referencemi a motivačním dopisem na jobs@bohemia-apartments.com.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending